W galopie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Etkowe sympatie i antypatie

Go down 
AutorWiadomość
Etoilé
władca | medyk
Etoilé


Posty fabularne : 119

Etkowe sympatie i antypatie Empty
PisanieTemat: Etkowe sympatie i antypatie   Etkowe sympatie i antypatie EmptyCzw Cze 27, 2019 11:45 am

Etkowe sympatie i antypatie 4-44

Alysanne
relacja pozytywna
status przyjaciele

06.05.19

Uprzednio widywały się z daleka, nie zamieniwszy ze sobą słowa. Jednak gdy tylko doszło między nimi do spotkania, sprawy potoczyły się zaskakująco szybko i pozytywnie. Klacze nawiązały nić porozumienia, a ich dialogi ograniczały się przede wszystkim do rozmówek na temat leczenia. Przyszła medyczka swoją ambicją i chęciami zaskarbiła sobie sympatię władczyni. Do spotkań między nimi dochodziło często, czy to z powodu należenia do tegoż samego stada, czy przez serdeczność i życzliwość, jakimi siebie darzyły. Relacja zapowiada się obiecująco.
27.06.19

Ich relacja w porażającym tempie rozrosła się z koleżeństwa do głębokiej przyjaźni. Klacze ufają sobie nawzajem, a oprócz dyskusji na temat medycyny rozmawiają o wszystkim, co im ślina na język przyniesie. Ich więź jest na tyle mocna, że Etoile powołała miodooką na piastuna.
Etkowe sympatie i antypatie Bu7GMdj

Armin
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

27.06.19

Ich relacja zapowiada się naprawdę dobrze. Armin to dobry znajomy Etoile z czasów młodości, kiedy jeszcze panowanie obejmowała Ines. Póki co nie mają wielu tematów do rozmów, ale obie strony wykazują chęci do dalszego zapoznawania się.
Etkowe sympatie i antypatie 22-65

Calore
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

27.06.19

Ich relacja rozpoczęła się, gdy Etoile napotkała ogiera na jego własnych terenach i uleczyła go. Rozpoczęli przyjemną, niezobowiązującą rozmowę, gdy przerwał im inny członek Płomiennych poddając w wątpliwość lojalność Calore w związku z jego życzliwością w stosunku do władczyni wrogiego stada. Tarantka ma duże wyrzuty sumienia, a także potajemnie darzy nieodwzajemnionym uczuciem kasztana.
Etkowe sympatie i antypatie SAFFtOE

Fidelis
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

27.06.19

do uzupełnienia
Etkowe sympatie i antypatie 37-10

Ihaira
relacja negatywna
status wrogowie

06.05.19

Siostra, mimo dobrych paru lat na koncie, nie przejawia zbytecznego opanowania jeśli chodzi o uczucia do Etoile. Wciąż nie potrafi pogodzić się z faktem, że jej młodsza siostra zasługuje na tron bardziej niż ona sama i z tego powodu wciąż angażuje potyczki słowne z władczynią. Jak na ten moment ich konflikt kończy się na kłótniach, jednak wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości Ihaira postanowi użyć siły.
Etkowe sympatie i antypatie W4KAb57

Indigo
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

06.05.19

Nie zdążyły spędzić ze sobą długiego czasu i Etoile nie jest w stanie stwierdzić, czy ich relacje mają szansę zacieśnić się w najbliższym czasie. Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę - wspólna pasja w postaci lecznictwa nasuwa im wiele tematów do rozmów, a członkostwo w tym samym stadzie oznacza sporo przypadkowych, krótkich spotkań, podczas których mogą zaprzyjaźnić się. Na ten moment jest to obojętność nasączona serdecznością i życzliwością.
Etkowe sympatie i antypatie DhazTEG

Mouner
relacja negatywna
status nielubiani

27.06.19

Ich relacja rozpoczęła się w bardzo negatywny sposób, gdy kary nakrył ją na pozornie nielegalnym przesiadywaniu na terenach TP w obecności jednego z jego członków. Nie obyło się bez zastosowania siły na władczyni. Z pewnością nie zawiąże się nawet najmniejsza nic porozumienia między nimi.
Etkowe sympatie i antypatie YuRufmF

Nuntius
relacja neutralna
status dalsi znajomi

06.05.19

Spotkali się zaledwie raz, na kilka chwil. Zamienili ze sobą dopiero kilka zdań. Nie wygląda na to, aby ich znajomość miała się poszerzyć i rozkwitnąć. Nie darzą siebie szczególną sympatią, jednak daleko im do niechęci. Zwykła obojętność i 'cześć' gdy się mijają.
Etkowe sympatie i antypatie C27458cad705d

Lapis
relacja oficjalna
status sojusznicy

27.06.19

Zdążyli porozmawiać ze sobą dwa razy, w obydwu przypadkach dyskusje ograniczały się do tematów polityki, w szczególności kwestii sojuszu. Relacja między nimi jest oficjalna, skupiona na warunkach współpracy ich stad. Nie przewiduje się, aby mieli zamiar prywatnie poznać się bliżej, jednak wszystko możliwe.
Etkowe sympatie i antypatie 30-59

Lyra
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

06.05.19

Ich relacja zapowiada się dobrze. Spędziły ze sobą niewiele czasu, jednak był on wesoły i przesączony pozytywną energią. Dziewczęta dogadują się całkiem nieźle, jednak nic nie zapowiada, aby ich znajomość przekroczyła granice koleżeństwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, ale czy któraś zdecyduje się na krok w stronę głębszej relacji?

Etkowe sympatie i antypatie 15-49

Rhiannon
relacja całkiem pozytywna
status znajomi

06.05.19

Los pchnął je ku sobie na tereny niczyje w momencie, gdy kara klacz znalazła się w tarapatach. Etoile wyleczyła ją, jednak w tamtym momencie ich wspólna historia zakończyła się. Kto wie, być może w przyszłości znów będzie im dane się spotkać, tym razem w nieco lepszych okolicznościach?

Etkowe sympatie i antypatie 28crfUE

Sa'nem
relacja negatywna
status nielubiani

06.05.19

Krótkie, pojedyncze spotkanie i nic nie zapowiada, aby miało się powtórzyć. Od początku nie potrafiły się dogadać - nie posiadająca szacunku do nikogo Sa'nem nie trzymała respektu do władczyni oraz, nie potrafiąc powstrzymać własnych emocji, w gniewie porzuciła stado. Etoile nie zawadzało to w utrzymywaniu dobrego humoru - cieszyła się, że ktoś taki jak Sa'nem opuściła szeregi jej poddanych. Ich relacja jest zdecydowanie negatywna.
Powrót do góry Go down
 
Etkowe sympatie i antypatie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
W galopie :: Strefa Postaci :: Relacje-
Skocz do: