W galopie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szukajki Tasunke

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tasunke
Namiestnik
Tasunke


Posty fabularne : 9

Szukajki Tasunke  Empty
PisanieTemat: Szukajki Tasunke    Szukajki Tasunke  EmptySob Kwi 27, 2019 3:48 pm

Prawie wszyscy czegoś szukają to i ja poszukam xD

Przeciwnik - rywal?

Tasunke jest dość ważnym koniem w stadzie Tańca Płomieni. Przyjaźni się z Przywódcą, w dodatku jest jego Namiestnikiem.
Niełatwy charakter Tasunke nie pomaga mu zdobywać rzeszy nowych przyjaciół. Jest surowy, krytyczny i nie cierpi niesubordynacji - czasami ciężko z takim wytrzymać. Zakładam, że w stadzie znajdzie się kilka takich koni, które nie przepadają za nim jakoś szczególnie mocno.
Przydałby się mi właśnie taki koń, który nie lubiłby Tasunke i chciał chociaż trochę podkopać jego autorytet... albo zająć jego pozycję Namiestnika. Mógłby to by ktoś bardzo ambitny, kto marzy o władzy, a może ktoś, kto zwyczajnie nie lubi Tasunke i uważa go za nieznośnego smarkacza, który nie zasługuje na swoją pozycję w stadzie.
W każdym razie widzę to tak, że między Tasunke i tymże koniem panuje spore napięcie. Dają sobie wzajemnie do zrozumienia, że nie lubią, przy różnych okazjach prowadzą sprzeczki, itd. Na razie nie chcę otwartej walki, bo przy knuciu, intrygach, podchodach i psychologicznych gierkach jest więcej zabawy niż przy bijatykach. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie na fabule. Zawsze można omówić potencjalną relację i zrobić z niej coś jeszcze bardziej interesującego/skomplikowanego.

Aktualne

Młodsze rodzeństwo

Tak dokładniej to młodsze przyrodnie rodzeństwo.
Tasunke na pewien czas rozstał się ze swoją matką. Klacz dołączyła do plemiona kierowanego przez konia imieniem Fritz, zaś Tasunke zmuszono do prowadzenia życia samotnika. Na szczęście złe plemię Fritza zostało rozbite, a matka i syn spotkali się ponownie. Tasunke czekała jednak przy tym spotkaniu niemała niespodzianka. Okazało się, że matka spodziewa się nowego źrebaka. Jego ojcem prawdopodobnie był któryś z ogierów ze plemiona albo nawet sam Fritz... to można sobie ustalić.
Niedługo potem Tasunke wyruszył poza tereny TP z ważną misją i nie było go przy narodzinach oraz pierwszych dniach życia młodszego brata lub siostry.
Nic straconego, Tasunke wkrótce wróci do domu i będzie miał okazję zapoznać się z nowym członkiem rodziny.
Szukam kogoś chętnego do wcielenia się we wspomnianego brata albo siostrę i rozegrania wątków nawiązywania znajomości oraz więzi między rodzeństwem. Tasunke na początku będzie czuł się nieswojo, ale gdy przyzwyczai się do młodego, postara się być dobrym starszym bratem. To zawsze szansa do zobaczenia łagodniejszej strony jego charakteru Wink
Obojętne mi czy to będzie brat czy siostra, zależy mi tylko na tym, żeby źrebak nie miał więcej niż 3 miesiące życia i posiadał w sobie nieco angielskiej krwi (Tasunke i jego matką są końmi czystej krwi angielskiej). W ten sposób zachowa się logikę i sens w chronologii. Od biedy przystanę i na tego starszego źrebaka (jeśli komuś będzie bardzo zależało), ale proszę o informację o wieku źrebaka, by jakoś sensownie to ułożyć.

Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Tasunke dnia Sob Kwi 27, 2019 6:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Devraj
władca
Devraj


Posty fabularne : 53

Szukajki Tasunke  Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Tasunke    Szukajki Tasunke  EmptySob Kwi 27, 2019 4:17 pm

*ja bym chciała tylko naprostować, że Fritz przewodził jednemu z PLEMION, nie stad Very Happy Cała dżungla była zajmowana przez mniejsze lub większe plemiona, a dopiero teraz mamy jedne, duże stado ^^
Powrót do góry Go down
Tasunke
Namiestnik
Tasunke


Posty fabularne : 9

Szukajki Tasunke  Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Tasunke    Szukajki Tasunke  EmptySob Kwi 27, 2019 4:18 pm

Och, mój błąd. Zaraz poprawię tę drobną nieścisłość.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukajki Tasunke  Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Tasunke    Szukajki Tasunke  Empty

Powrót do góry Go down
 
Szukajki Tasunke
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
W galopie :: ABC :: Strefa Użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: