W galopie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 REGULAMIN FORUM

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Posty fabularne : 289

REGULAMIN FORUM Empty
PisanieTemat: REGULAMIN FORUM   REGULAMIN FORUM EmptyWto Kwi 09, 2019 10:49 am

Regulamin ogólny
Administracja nie odpowiada za treści wstawiane przez użytkowników.
Wszelkie treści na forum są objęte prawami autorskimi. Surowo wzbronione jest kopiowanie treści na inne strony. 
1. Wraz z rejestracją akceptujesz wszystkie zasady i zobowiązujesz się do ich przestrzegania. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
2. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu. Użytkownicy zostaną powiadomieni o zmianach w aktualnościach.
3. Łamanie zasad równa się z ostrzeżeniem. Jeśli takie sytuacje będą zdarzały się nagminnie, konto zostanie zbanowane.
4. Umieszczanie treści pornograficznych, rasistowskich i drastycznych jest surowo wzbronione.
5. Ukrywanie swojej obecności na forum jest zakazane.
6. Jedyną dopuszczalną formą reklamy jest dział z wymianą bannerami- zabrania się udostępniania linków do innych stron w formie reklamy.
7. Nie wolno usuwać dopisków administratora z postu. Nie wolno również edytować treści postów po jego zatwierdzeniu, poza poprawą błędów.
8. Publiczne kłótnie są surowo wzbronione- spory rozwiązujemy poza forum, w razie potrzeby należy zgłosić problem administracji.
9. Ceniona jest uprzejmość i wyrozumiałość. Na forum panować ma przyjemna atmosfera.
10. Użytkownicy nie mogą zakładać tematów fabularnych. Dozwolony jest off top, poszukiwania, awatarnie, karty postaci.
11. Nie wolno kopiować treści forum.
12. Sugestie co do zmian forumowych proponujemy składać w odpowiednim do tego temacie.

Regulamin fabularny
Wymaganu jest kontakt z userami, jeśli postać chce przybyć do rozpoczętej sesji. Nie ma jednak obowiązku uprzedzania na terenach stadnych, gdzie fabuła toczy się pomiędzy dwoma intruzami. Wtedy wojownicy mogą reagować. Jednak mile widziany jest kontakt w każdym wypadku.
1. Warunkiem do rozpoczęcia rozgrywki fabularnej jest zaakceptowana karta postaci oraz uzupełnienie wszystkich pól w profilu według zasad.
2. Multilokacja jest dozwolona, postać może przebywać maksymalnie w 3 tematach na raz. Obowiązuje zasada, że sesja rozpoczęta prędzej miała miejsce przed tą rozpoczętą później, mimo że trwają w tym samym czasie rzeczywistym.
3. Fabuły nieaktywne przez tydzień i bez poinformowania o nieobecności będą zamykane przez moderację dla utrzymania porządku.
4. Użytkownik kieruje jedynie swoją aktywną postacią, nie może wpływać na decyzje cudzych.
5. Postać wie o rzeczach, które musiała usłyszeć w jednej z fabuł. Wyjątkiem są informacje z opisu gry zamieszczane przez administrację na temat aktualności z fabuł. Działa to na zasadzie plotek.
6. Zabronione jest przybywanie i opuszczanie tematu w jednym poście (wyjątek stanowią obrony). W razie wyjścia z danego miejsca zaznaczamy to pisząc na końcu "z/t" (zmiana tematu)
7. Słowa postaci zapisujemy czcionką pogrubioną, myśli pochyloną, a  ataki, grabież, zbieranie ziół, czynności w leczeniu, zbieranie minerałów, czynności podczas rytuału/dziękczynienia oraz użycie umiejętności podkreślamy.
8. Zwracamy uwagę na ortografię i interpunkcje.
9. Nie podbijamy postów, edytujemy je.
10. Zabronione jest usuwanie dopisków od administracji.
11. Przed zawartościami erotycznymi ostrzeż innych "18+". Prosimy jednak, by treści te utrzymywać w granicach dobrego smaku.
12. Misje nie wliczają się w ograniczenie co do bilokacji.

Regulamin postaci
1. Grywalnymi postaciami są konie i jest to jedyny dozwolony gatunek na forum. W sprawie stworzenia innego koniowatego potrzebny jest kontakt z administracją.
2. Postać nie może posiadać skrzydeł, rogów ani innych nienaturalnych dla koni cech.
3. Należy przestrzegać wytycznych wyglądu i wzrostu dla wybieranej przez nas rasy. Niemile widziane na forum są konie o wiele za duże jak na swoją rasę, lub z niewystępującą w rzeczywistości maścią(przykładowo, konie fryzyjskie mogą być tylko kare). Maksymalna wysokość dla najwyższych ras wynosi 200cm.
4. Mile widziane jest tworzenie autentycznych postaci, które posiadają zarówno wady, jak i zalety. Nikt nie jest idealny, ani niepokonany.
5. W razie bardzo długiej, niezapowiedzianej nieobecności i braku niewyrażenia zgody twoja postać może trafić do adopcji i trafić w ręce innego gracza. W takim wypadku odzyskanie będzie niemożliwe. Jeżeli tego sobie nie życzysz, powiadom administracje.

Regulamin multikont
1. Na forum przede wszystkim cenimy sobie aktywność jedną postacią, zamiast sesje trzema postaciami raz na ruski rok. Prosimy o umiejętne zarządzanie czasem, jaki możemy poświęcić na forum.
2. Na drugie konto nie trzeba uzyskiwać zgody administracji, jednak wymagana jest widoczna aktywność pierwszą postacią i co najmniej 50 postów fabularnych na koncie.
3. Tylko dwie postacie na forum mogą być stworzone od zera. Reszta multikont musi stanowić źrebaki urodzone na forum, bądź postacie adoptowane.
4. Trzecie konto wymaga conajmniej 2 miesięcznego stażu na forum, 100 fabularnych postów na koncie pierwszym oraz 50 fabularnych na drugim.
5. W przypadku stworzenia kont powyżej trzech wymagana jest zgoda administracji- wymagana jest widoczna aktywność kilkoma postaciami na raz. W przypadku chęci stworzenia prosimy skontaktować się z nami.
6. Każdy gracz może posiadać tylko jedną postać władcy, oraz w wypadku jej posiadania nie może mieć innej postaci namiestnika.
7. Nie można pisać z własnymi multikontami- wyjątek stanowią zebrania stadne bądź wymagające tego eventy.


Regulamin grafik
1. Obowiązkowe wymiary awataru na forum wynoszą 200x320 pikseli. Niedostosowane do tego emblematy nieestetycznie się rozciągną, bądź zostaną usunięte.
2. Podpis nie może rozciągać forum i być długi, by nie zaburzać estetyki strony.
3. Emblematy naszych postaci nie mogą być nierealistyczne- konie-potwory, skrzydlate, rogate itd.


Drogi użytkowniku!
Przypominamy, że administracja to również ludzie z własnym życiem, którzy działają na forum dobrowolnie. Prosimy o wyrozumiałość i z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia!
Powrót do góry Go down
https://wgalopie.forumpolish.com
 
REGULAMIN FORUM
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Administracja na forum
» ZASADY || BANNERY FORUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
W galopie :: ABC :: Kompendium wiedzy-
Skocz do: